Czy twoja firma korzysta z najlepszych rozwiązań?

Obietnica najnowszej technologii, na której możesz polegać.
Oprogramowanie dedykowane

Oprogramowanie dedykowane

W Genuitek tworzymy oprogramowanie na zlecenie klienta – nasze wyjątkowe aplikacje pomogą wejść twojej firmie na nowy, wyższy poziom. Oferujemy szerokie spektrum usług – począwszy od budowy systemów udostępnianych w trybie SaaS, a skończywszy na mobilnych i działających w chmurze aplikacjach.

Mobilność i Komunikacja

Mobilność i Komunikacja

Naszym celem jest zwiększenie dostępności i elastyczności mobilnych aplikacji. Sprawiamy że Twój świat staję się łatwiejszy a Twoja praca efektywniejsza.

Interfejsy API

Interfejsy API

W dzisiejszym świecie szybkiego rozwoju technologicznego, niemal wszystkie popularne aplikacje posiadają bardzo rozbudowany interfejs programistyczny (API). Każde API ma ściśle określoną funkcję tak, aby dostarczać najlepsze rezultaty. To jest moment w którym pojawiamy się my.

Rozwijaj Swój Biznes

Zawsze dostarczamy produkt na czas

Nasze wszechstronne podejście do każdego projektu pozwala nam stworzyć złożony, zindywidualizowany produkt w oparciu o Twój pomysł. Możemy działać jako osobna jednostka lub jako część większej organizacji. Gwarantujemy, że rezultat końcowy zawsze spełni lub przekroczy twoje oczekiwania, oraz będzie w zgodzie z ustalonym budżetem i terminem.

Nasza praca

Klienci cenią naszą elastyczność i produktywność – począwszy od analizy i projektowania, poprzez implementację i rozwój. Naszym celem jest zapewnienie płynnej integracji naszych usług informatycznych z Twoją strategią biznesową – taką, jaka jest dzisiaj, oraz wraz z jej rozwojem w przyszłości.

Zobacz więcej
Platforma dropDMS

Platforma dropDMS

dropDMS to system służący do elektronicznego zarządzania dokumentami, oferujący szeroki zakres usług, obejmujących m.in. transfer, organizację i przechowywanie dokumentów oraz sprawny obieg informacji.

Messeo Notification Hub

Messeo Notification Hub

Szybkie i efektywne rozsyłanie powiadomień do wielu platform (Android, iOS, Chrome, Windows). Rozwiązanie zoptymalizowane do komunikacji z milionami urządzeń mobilnych. Prosta integracja z aplikacjami back-end.

Platforma messeo

Platforma messeo

messeo to system dystrybucji komunikacji wewnętrznej za pomocą urządzeń mobilnych. Wiadomości (typ: powiadomienie, workflow lub ankieta) charakteryzują się jednolitym wyglądem, bez względu na to, gdzie są generowane (np. SAP, SharePoint, Lotus Notes, itp.).

Oddaj swój pomysł w dobre ręce i patrz jak staje się rzeczywistością

Twój pomysł. Nasze wykonanie.

Contact