Nasz system pracy

W oparciu o funkcjonujące na rynku i sprawdzone procedury opracowaliśmy system pracy, który umożliwia przyjmowanie zleceń, wiążących się z dużą dozą niepewności oraz prowadzenie projektów, w sposób który przynosi możliwie największą korzyść dla naszych klientów, oferując im produkt spełniający ich wszystkie oczekiwania.

Zobacz

1. Model biznesowy

Może masz pomysł na aplikację lub chciałbyś usprawnić działanie swojej firmy? Stworzenie modelu biznesowego dla nowego produktu czy usługi w oparciu o sprawdzoną technikę LEAN CANVAS to pierwszy krok, który sugerujemy naszym klientom.

Po przygotowaniu początkowego konceptu radzimy naszym klientom aby zastosowali metodę GOOGLE DESIGN SPRINT i szybko zmienili swój pomysł w prototypowe rozwiązanie w celu sprawdzenia jego wydajności i użyteczności.

Następny krok

2. Prototypowanie

Ten etap obejmuje kilka kroków, takich jak: opracowanie jak największej ilości potencjalnych rozwiązań, zdecydowanie, który pomysł jest najlepszy i jak najszybsze stworzenie inicjalnej wersji rozwiązania (makiety są na tym etapie bardzo przydatne). Następnie, czas na zaprezentowanie prototypu potencjalnym użytkownikom, w celu sprawdzenia jego funkcjonalności, oraz na recenzję przygotowanej koncepcji.

Następny krok

3. Tworzenie rozwiązań

Nasz sprawny system rozwoju powstał w oparciu o ponad dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania. Chcemy abyś widział nasz produkt powstający w zgodzie z Twoim pomysłem. Bazując na metodologii PMI / PMBOK stworzyliśmy system pracy i narzędzia które gwarantują skuteczne zarządzanie projektami – we wszystkich jego aspektach.

Następny krok

4. Testowanie

Kolejnym wymogiem, koniecznym do dostarczania dobrej jakości aplikacji, jest złożony i zautomatyzowany system testowania. Nasza grupa doświadczonych testerów gwarantuje wszechstronne podejście do procesu testowania. Sprawdzimy aspekty funkcjonalne, jak również kwestie bezpieczeństwa systemu.

Nasze procesy QA, mające na celu zapewnienie produktu o najwyższej jakości, są wdrażane wraz z rozwojem procesu iteracyjnego i są oparte na jasnych kryteriach, wynikających z celów projektu.

Gotowe